Jsme specialisté na VYSOCE KVALITNÍ OFSETOVÝ TISK včetně veškerých dokončovacích prací. Stroje pro špičkový ofsetový tisk a dokončující zpracování, dlouholeté zkušenosti a propracované know-how garantuje kvalitní tisk a zpracování zakázek při udržení velmi zajímavých cen tiskovin.

- POUŽÍVÁME VÝHRADNĚ ŠPIČKOVÉ STROJE PRO OFSETOVÝ TISK

- OFSETOVÝ TISK OD FORMÁTU B3 DO FORMÁTU B1

- KNIHAŘSKÉ ZPRACOVÁNÍ NA MODERNÍCH A VÝKONNÝCH STROJÍCH

- TISKÁRNA DISPONUJE VÍCE TISKOVÝMI STROJI = GARANCE TERMÍNŮ

Tisk zakázek probíhá v nonstop provozu. Špičkové stroje pro ofsetový tisk a knihařské garantují nejvyšší kvalitu a velký produkční výkon = i velké zakázky v krátkých termínech.

Mezi běžné zakázky patří tisk letáků, tisk plakátů, tisk hlavičkových papírů a desek s chlopní, nebo tisk časopisů, tisk brožur a katalogů. Jak v malých tak velkých nákladech. Vyrábíme i papírové obaly - krabice a krabičky.

Kromě těchto tiskovin, se specializujeme na složité zakázky, kde se kombinují různé tiskové a knihařské techniky. Máme k dispozici dostatek pracovníků pro ruční kompletaci zakázek.

Zaručujeme MAXIMÁLNĚ KVALITNÍ OFSETOVÝ TISK A DOKONČOVACÍ ZPRACOVÁNÍ.


Detailnější informace našich službách

EXPRESNÍ KALKULACE pro OFSETOVÝ TISK a knihařské zpracování

Kalkulace tiskovin do hodiny od zadání - snažíme se o maximálně rychlé až expresní online kalkulace ofsetového tisku. Kalkulace pro ofsetový tisk je u každé zakázky specifická. Tedy abychom byli schopni nabídnout opravdu nejvýhodnější cenu za tisk a knihařské zpracování, je potřeba pečlivě zvážit specifikaci tiskové zakázky. Proto tiskárna nekalkuluje pomocí kalkulačních robotů, ale kalkulaci ofsetového tisku vždy zpracovává obchodník. Při kalkulaci tiskovin vždy klademe důraz na zvolení nejvýhodnější technologie jak pro ofsetový tisk, tak pro dokončující knihařské zpracování. Velká škála tiskových strojů pro ofsetový tisk formátů B3, A2, B2, B1 až A0 nám toto umožňuje.

Tento systém kalkulace ofsetového tisku nám poskytuje možnost, vždy nabízet ceny za ofsetový tisk v nejnižší možné cenové hladině. Kalkulace pro ofsetový tisk odesíláme v drtivé většině případů během hodiny. Tiskárna následně garantuje ceny po dobu 30 dnů, pokud kalkulace neuvádí jiný termín.

Zadání a objednávka ofsetového tisku do výroby

Pro maximální zjednodušení objednávkového procesu ofsetového tisku jsme zavedli náš systém. Při realizaci kalkulovaného tisku, zákazníci jednoduše kliknou na odkaz v kalkulaci ofsetového tisku a jednoduše po netu objednají zakázku pro ofsetový tisk. Stejně tak jednoduché je předání dat - zákazník pouze vybere soubor ve svém PC a po netu odešle přímo na naše FTP. Systém zprávy tiskových zakázek nás na toto okamžitě upozorní a tisk či výroba tiskovin začíná. Zákazník obdrží mailem potvrzení že ofsetový tisk byl zahájen. Tento systém z velké části vylučuje možné chyby ve specifikaci tiskovin či termínů dodání.

OFSETOVÝ TISK a dokončující knihařské zpracování a termíny

Tiskárna funguje v nonstop provozu 24 hodin denně. Tzn. že samotný ofsetový tisk je možné realizovat ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Po dohodě může tiskárna zajistit až rekordně expresní ofsetový tisk v závislosti na specifikaci tiskoviny (schnutí tisku atp). Tiskárna má také výhodu v množství ofsetových tiskových strojů, které zaručuje obrovský produkční výkon pro ofsetový tisk a garantuje dodání tiskovin i v případě poruchy jednoho z tiskových strojů. Tisk zajišťují dvou, čtyř a pětibarevné stroje pro ofsetovový tisk. Z 90% jde o špičkové tiskové stroje Heidelberg (tiskový formát B3 až B1) v případě velkoformátového ofsetového tisku do B1 jde o stroj moderní velmi kvalitní ofsetový stroj Roland 5 barev a lakovací jednotka.
Následné knihařské zpracování jako vazba V1 na dvě skobičky, lepená vazba V2 s lepidlem PUR, vazba šitá nití a následně zalepená do hřbetu V4 se realizuje přímo v tiskárně. Dodání hotových tiskovin typu brožury a katalogy s větším rozsahem je proto pro tiskárnu bezproblémové a realizovatelné ve velmi krátkých termínech.

Samozřejmostí je zušlechťování tiskovin či použití dalších technologií tisku jako UV lakování, parciální UV lakování, laminace lesklá i matná, reliéfní tisk - slepotisk, tisk horkou ražbou - zlatotisk, výsek potištěných archů, kašírování, vrtání tiskovin, lepení a ruční zpracování tiskovin.

Více informací o konkrétních tiskových produktech a službách najdete v daných rubrikách.


Kvalitní ofsetový tisk letáků, katalogů, obalů a POS materiálů.

INFO O SEKCI
login heslo