PRESSTERMINAL

OFSETOVÝ TISK PLAKÁTŮ A MAP DO FORMÁTU B1.

Ofsetový tisk plakátů a map do formátu B1.

Tisk plakátu a map probíhá převážně na strojích do formátu B1(100x70cm) a B2. Tiskárna disponuje vysoce kvalitními ofsetovými stroji Heidelberg a možností strojního lakování = ofsetový tisk + lak na jeden průjezd strojem.
 

OFSETOVÝ TISK PLAKÁTŮ DO FORMÁTU B1 (1x0,7m)

 

MALONÁKLADOVÝ OFSETOVÝ TISK PLAKÁTŮ - vyplatí se již od 80ks

 

MAXIMÁLNÍ KVALITA = OFSETOVÝ TISK

 

RYCHLÉ ZPRACOVÁNÍ - NONSTOP PROVOZ

 

kalkulace obratem Nechte si spočítat nejnižší možnou cenu obratem za tisk plakátů na ONLINE KALKULACI. Plakáty zavážíme po celé ČR.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK PLAKÁTŮ PODROBNĚJI
Kvalita
Velkoplošný tisk plakátů do formátu A0 s použitím ofsetového tisku garantuje 100% kvalitní tisk bez pruhů a "zubatého" tisku jaký produkuje u plakátů velkoplošný digitální tisk. Ofsetová tiskárna tiskne plakáty velice jemným rastrem až 220 LPI se standardním rozlišením 2600DPI. Tisk plakátů je možné ošetřit povrchovou úpravou jako je laminace lesklá nebo matná či strojní nebo disperzní lak.

Rychlost
Ofsetová tiskárna formátu A0 realizuje tisk plakátů mnohonásobně rychleji než digitální tiskárny. Velkoplošný tisk plakátů od několika hodin do až po cca 3 dny standardního dodání plakátů dle momentální vytíženosti tiskárny. Možný je i expresní tisk plakátů po domluvě. Tiskárna dokáže vytisknout až 10000ks velkoplošných plakátů za hodinu.

Materiály
Tiskárna je schopná produkovat velkoformátový tisk plakátů na křídové papíry, ofsetové hlazené papíry, backlitové či billboardové papíry.


Kvalitní ofsetový tisk letáků, katalogů, obalů a POS materiálů.

INFO O SEKCI
login heslo