Zakázky dopravujeme po celé České republice, nebo evropě. K tomu používáme vlastní dopravu, případně smluvní dopravce jako PPL, DHL, nebo Českou poštu. Samozřejmostí je kvalitní zabalení zakázky.

Zajistíme i rozdělení zakázky a plošné rozeslání na více cílových míst, případně roznos do schránek ve městech ČR.


Kvalitní ofsetový tisk letáků, katalogů, obalů a POS materiálů.

- Dobrý den,potřebuji vytisknout 20 ks pozvánek na 60 narozeniny ,jaká bude cena za ks.Děkuji Cajsková

RE: Dobrý den, prosím pošlete oficiální poptávku na info@pressterminal.cz


NEWS - TISK PVC SAMOLEPEK

Umíme tisknout PVC samolepky. Dokonce umíme tisk oboustranných PVC samolepek vhodných do výloh. PVC samolepky mají dlouhou životnost a vynikající kvalitu tisku. To vše za výborné ceny.

Nainstalovali jsme nový produkční stroj pro černobílý tisk

Nainstalovali jsme speciální produkční stroj pro černobílý tisk brožur, knih, katalogů a letáků. Díky novému stroji, jsme schopni tisknout černobílý tisk za velmi výhodné ceny v krátkých termínech. Rádi Vám spočítáme ceny za vaše černobílé tiskoviny. Uvidíte, že černobílý tisk se u nás vyplatí.

NEWS - Nainstalovali jsme nový kašírovací automat do formátu B1

Kašírovací automat kašíruje na veškeré lepenky do formátu B1. Pokašírujeme lepenky až do tloušťky 10mm a to jak vlnité, tak plné. Kašírovací automat má vysoký výkon a je schopen ve velmi krátkém termínu dodat kašírované obaly, stojky nebo ostatní POS materiály.

NEWS - Tiskárna nainstalovala nový stroj pro malonákladový tisk

Stroj se skvěle hodí pro malonákladový tisk letáků, který nabízíme za skvělé ceny. Hlavní vytížení stroje bude pro malonákladový tisk brožur a katalogů. Stroj zvládá za skvělé ceny tisk brožur a katalogů od 1 do 400ks při jakémkoliv počtu stran a tiskne ve vynikající kvalitě s vysokou produktivitou. Toto zařízení pro malonákladový tisk skvěle doplnilo naše výrobní portfolio. Díky němu můžeme nabídnout vyjimečné ceny a expresní termíny dodání pro malonákladový tisk katalogů a brožur.

NEWS - Expresní tisk brožur pro VLÁDU ČR na zasedání ministrů EU
NEWS - Expresní tisk brožur pro VLÁDU ČR na zasedání ministrů EU

Pro vládu ČR jsme zrealizovali expresní tisk brožur s programem zasedání ministrů EU v zámku na Hluboké. Tiskárna zvládla tisk brožur ve 2 dnech v maximální kvalitě a spokojenosti.

NEWS - Tiskárna dodala ve velmi krátkém termínu POS prodejní stojany pro produkt Hašlerky
NEWS - Tiskárna dodala ve velmi krátkém termínu POS prodejní stojany pro produkt Hašlerky

Zákazníkovi šlo o tisk a kašírování s výsekem ve velmi krátkém termínu. POS prodejní stojany kašírované na lepenku pomáhají prezentaci a prodeji produktu přímo v místě prodeje.

NEWS - Máme pro Vás novou službu - OFSETOVÝ TISK do formátu A0!! (cca1,2m x 0,8m)

Od nynějška nabízí ofsetová tiskárna plnobarevný tisk až do formátu A0 za velmi příznivé ceny! Tisk probíhá na vysoce kvalitním ofsetovém stroji Roland. Tiskárna je vhodná pro tisk plakátů, tisk kartónových obalů, tisk potahů na POS materiály, tisk na velmi silný kartón atp. Podrobnosti najdete během pár dní na těchto stránkách.

NEWS - Posilujeme strojní vybavení pro digitální tisk!

Nainstalovali jsme druhý tiskový stroj pro digitální tisk. Nový stroj umožňuje malonákladový digitální tisk na materiály do gramáže 330g/m2. Zároveň jsme druhým strojem navýšili produkční výkon.

NEWS - PF 2009

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2008 a přejeme vše nejlepší do roku 2009

NEWS - Tisk a kašírování promobookletu pro novou Barrandov TV.

Pro našeho nového klienta Barrandov TV, nově vznikající digitální televizi, jsme v krátkém termínu vytiskli, nakašírovali na silný kartón a slepením dokončili velké množství promobookletů.

NEWS - Nová služba: kvalitní DIGITÁLNÍ TISK!

Díky této službě nabízíme skvělé ceny a kvalitu i pro malonákladový tisk letáků, brožur nebo plakátů. Tiskneme na veškeré materiály do 300g a maximálního rozměru 1200x320mm. Tiskneme v rozlišení 1200DPI. Další výhodou je možnost expresního dodání již do několika hodin od zadání.

NEWS - Vytiskli a nakompletovali jsme personifikované obálky pro společnost Billa

Pro spolešnost Billa jsme vytiskli a vyrobili obálky, letáky a dopisy, které jsme následně ručně kompletovali společně s vlepovaným předmětem. Kompletace byla složitě personifikovaná.

NEWS - Spustili jsme nový zakázkový systém

Systém zásadně zjednodušuje Vaše objednávky tiskovin. Stačí pouze kliknout na link uvedený v kalkulaci a automaticky se nalogujete na vyplněný formulář s objednávkou. Poté vyberete soubor s tiskovými daty, která se automaticky nahrají do našeho systému. Mailem Vám přijde potvrzení objednávky a také průběžné informace o stavu zakázky.

NEWS - Vyrobili jsme luxusní dárkové krabičky pro firmu Deloitte
NEWS - Vyrobili jsme luxusní dárkové krabičky pro firmu Deloitte

Krabičky jsou vyrobené na míru, vrchní víko má implantovaný magnet pro kvalitní zavírání. Krabice je kašírovaná s vrchním ofsetovým potiskem.

NEWS - Nová posila našeho teamu!

Vzhledem k nezadržitelně rostoucí produkci jsme s radostí posílili náš team o dalšího člena. Filip Krejčí se kvalitně postará o kalkuace a výrobu vašich zakázek, pohlídá jejich včasné vyřízení a naprostou kvalitu.

NEWS - POS stojany - boxy Ariel v expresním termínu
NEWS - POS stojany - boxy Ariel v expresním termínu

Ve velmi krátkém termínu jsme kompletně vyrobili POS stojan pro prací prášky Ariel. POS stojany zpracováváme s použitím lepenkových materiálů, kašírování, výseku nebo výřezu. Jsme schopni připravit a vyrobit i složité luxusní POS materiály z lepenky a podobných materiálů, ve velmi krátkém čase za velmi příznivé ceny.

NEWS - Pro firmu Rivet Factory jsme na klíč vyrobili luxusní katalog.
NEWS - Pro firmu Rivet Factory jsme na klíč vyrobili luxusní katalog.

Tvrdá obálka jako potištěný pořadač umožňuje v budoucnu doplňovat nebo vyměňovat obsah katalogu. Kapitoly jsou přehledně dělené hmatníky pro rychlou orientaci v katalogu. Katalog jsme připravovali kompletně na klíč, tedy od kreativního zpracování, focení, DTP až po kompletní výrobu.

NEWS - V září spustíme komplexní on-line systém pro správu tiskových zakázek.

Zákazníci budou sledovat své zakázky online, prostřednictvím našeho systému budete online kalkulovat a zadávat zakázky, posílat jednoduše data, procházet archiv starších zakázek, zjišťovat stav zakázek ve výrobě a využívat mnoho dalších podpůrných funkcí. Podrobnější informace budou co nevidět :)

NEWS - Připravujeme pro vás rozšířené a vylepšené kalkulátory ofsetového tisku.

Kalkulace budou ještě rychlejší a přehlenější než jsou nyní. Kalkulátory spustíme v nejbližších dnech. Připravujeme také spoustu novinek ohledně online správy zakázek. Budeme vás informovat.

NEWS - Ekologické a ekonomické využití volného místa na tiskovém archu. Využijte ho a získáte letáky za skvělé ceny.

Občas se stane, že díky rozměrům tiskoviny zůstává na archu prázdné místo. Přijde nám škoda ho nevyužít a nenabídnout vám možnost získat letáky za skvělé ceny. Stačí když si zadáte emailovou adresu a my vás budeme automaticky informovat o každé takové nabídce. Nabídku a registraci najdete zde - http://www.tiskarna-tiskarna.cz/sluzba_last_moment.html

NEWS - Tiskli jsme letáky a desky pro ELLITE MODEL LOOK
NEWS - Tiskli jsme letáky a desky pro ELLITE MODEL LOOK

V expresním termínu jsme pětibarevně vytiskli, zalaminovali a nabigovali letáky a desky pro akci Ellite model look.

NEWS - Spouštíme pro vás nový web!

Pro zlepšení a zkvalitnění našich služeb, jsme připravili nový rozsáhlý web. Najdete na něm množství potřebných informací, přehled našich služeb a produktů. Web budeme dále rozšiřovat o interaktivní služby, které zkomfortní průběh zakázek. Sledujte náš web a dozvíte se více! :)

INFO O SEKCI
login heslo